Kansli Stockholm

Secretary-General

Martin Ängeby
email: martin.angeby@silc.se
mobil: +46 70 776 96 50

Deputy Secretary-General

Amanda Lövkvist
email: amanda.lovkvist@silc.se
mobil: +46 70 776 93 12

Administrative Officer

Louise Hilmersson
email: louise.hilmersson@silc.se
mobil: +46 70 776 91 92

Programme Officer

Robert Hannah
email: robert.hannah@silc.se
mobil: +46 707 76 96 51

Information Officer

Åsa Nilsson Söderström
e-mail: asa.nilsson-soderstrom@silc.se
mobil: +46 707 769 652

Assistant Programme Officer

Jasmin Jaziri Stenbergemail:
jasmin.j.stenberg@silc.se
mobil: +46 707 87 18 20

Intern

Carl Sernbo
e-mail: carl.sernbo@silc.se
mobil: +46 72 907 16 58

Programme Officer

Islam Habib
email: islam.habib@silc.se

Kansli Vilnius

Head of Office

Indrė Bulavaitė-Andrejevė
email: indre.andrejeve@silc.se
mobil: +370 613 960 61

Programme Officer

Liudas Kolesinskas
e-mail: liudas.kolesinskas@silc.se
mobil: +370 615 396 98

Programme Officer

Stanislava Skuodytė
e-mail: stanislava.skuodyte@silc.se
mobil: ​​ +370 698 418 14

Programme Assistant

Gabija Jakimavičiūtė
e-mail: gabija.jakimaviciute@silc.se
mobil:​​ +370 687 181 67

Styrelsen

Lennart Nordfors

Ordförande Lennart Nordfors

lennart.nordfors@silc.se

Paula Röttorp

Vice ordförande Paula Röttorp

paula.rottorp@silc.se

Peter Götell

Peter Götell

peter.gotell@silc.se

Fredrik Svensson

Fredrik Svensson

fredrik.svensson@silc.se

Fredrik Malm

Fredrik Malm

fredrik.malm@silc.se

Cecilia Wigström

Cecilia Nilsson

cecilia.nilsson@silc.se

Pressbild Bonnie

Bonnie Bernström

bonnie.bernstrom@silc.se

Michael Odevall

Michael Odevall

email: michael.odevall@silc.se

Besöks- och postadress Stockholm:

Bastugatan 41
118 25 Stockholm
info@silc.se
PlusGiro Silc 55 13 35 – 3

Besöks- och postadress Vilnius:

Maironio 13
LT-01124 Vilnius
Lithuania

Stöd Silcs arbete!
Skänk en slant till Silcs verksamhet genom PlusGiro 55 13 35 – 3. Märk betalningen med “gåva”.

 

Alla texter är copyright
Swedish International Liberal Centre
2003-2011
Silc – Bastugatan 41
118 25 Stockholm
Sweden
E-mail: info@silc.se