Kansli Stockholm

Secretary-General

Martin Ängeby
email: martin.angeby@silc.se
mobil: +46 70 776 96 50

Deputy Secretary-General

Amanda Lövkvist
email: amanda.lovkvist@silc.se
mobil: +46 70 776 93 12

Administrative Officer

Louise Hilmersson
email: louise.hilmersson@silc.se
mobil: +46 70 776 91 92

Information Officer

Åsa Nilsson Söderström
e-mail: asa.nilsson-soderstrom@silc.se
mobil: +46 707 769 652

Programme Officer

Robert Hannah
email: robert.hannah@silc.se
mobil: +46 707 76 96 51

Programme Officer

Islam Habib
email: islam.habib@silc.se

Assistant Programme Officer

Jasmin Jaziri Stenberg
email: jasmin.j.stenberg@silc.se
mobil: +46 707 87 18 20

Intern

Henrik Nilsson
e-mail: henrik.nilsson@silc.se
mobil: +46 72 907 16 58

 

 

Intern

Isabel Drewert
e-mail: isabel.drewert@silc.se

Kansli Vilnius

Head of Office

Indrė Bulavaitė-Andrejevė
email: indre.andrejeve@silc.se
mobil: +370 613 960 61

Programme Officer

Liudas Kolesinskas
e-mail: liudas.kolesinskas@silc.se
mobil: +370 615 396 98

Programme Officer

Stanislava Skuodytė
e-mail: stanislava.skuodyte@silc.se
mobil: ​​ +370 698 418 14

Programme Assistant

Gabija Jakimavičiūtė
e-mail: gabija.jakimaviciute@silc.se
mobil:​​ +370 687 181 67

Styrelsen

Lennart Nordfors

Ordförande Lennart Nordfors

Paula Röttorp

Vice ordförande Paula Röttorp

Fredrik Svensson

Fredrik Svensson

Pressbild Bonnie

Bonnie Bernström

Fredrik Malm

Fredrik Malm

Michael Odevall

Michael Odevall

Cecilia Wigström

Cecilia Nilsson

Tina Acketoft

Tina Acketoft

martina

Martina Lind

Besöks- och postadress Stockholm:

Bastugatan 41
118 25 Stockholm
info@silc.se
PlusGiro Silc 55 13 35 – 3

Besöks- och postadress Vilnius:

Maironio 13
LT-01124 Vilnius
Lithuania

Stöd Silcs arbete!
Skänk en slant till Silcs verksamhet genom PlusGiro 55 13 35 – 3. Märk betalningen med “gåva”.

 

Alla texter är copyright
Swedish International Liberal Centre
2003-2011
Silc – Bastugatan 41
118 25 Stockholm
Sweden
E-mail: info@silc.se